Homepage CZ | CWS-boco Česká republilka s.r.o.

Naše řešení

 • CWS dávkovače do umývárny

  Personální hygiena

  Nabízíme Vám kvalitní a moderní řešení vybavení toalet, umýváren i dalších prostor, kde je toto zařízení potřeba. CWS kompletní produktová řada uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
  Naše dlouholeté zkušenosti ukazují, že CWS koncept pronájmu dávkovačů s následným servisem, je pro zákazníka ten nejlepší. V praxi to znamená, že Vám na základě sepsané Abonentní smlouvy namontujeme dávkovače, ve spolupráci s Vámi nastavíme pravidelný servisní cyklus na dovoz náplní a již se o nic nemusíte starat. Vyhnete se jak počátečním nákladům na pořízení dávkovačů v rámci nákupu, tak také nutnosti myslet na to, abyste si vždy včas objednali spotřební materiál. Nicméně i možnost koupě nabízíme. Výběr z našich produktů: dávkovač na textilní ručníky, dávkovač na mýdlo či pěnu, dávkovač krému na ruce, dávkovač na toaletní papír, dávkovač dezinfekce WC prkénka….
 • Vstupní čistící rohože

  Čistící rohože

  Funkčnost a design, to je dnešní požadavek zákazníka na čistící rohož.
  Přestože funkce zachytávání nečistot u vstupních rohoží je jistě na prvním místě, také vzhled rohože hraje významnou roli. Proto nabízíme různá barevná provedení, která lze pěkně sladit s interiérem. Pokud si i tak nevyberete, je zde možnost výroby rohože na míru. Vybírat můžete ze 120 barevných odstínů a je možné na rohož umístit například obrázek nebo logo Vaší společnosti. Rohože CWS jsou vyrobeny z High-twist_nylonu - zkrouceného a spleteného nylonového vlákna, a gumového podkladu, který zachytává veškeré nečistoty. Naše rohože pohltí přibližně 90% suchých a 85% vlhkých nečistot. Tím šetří náklady na úklid a zároveň chrání podlahy před poškozením. Standardní rohože CWS nabízíme v rámci pronájmu, tzn. se službou pravidelného čištění a výměny čisté za špinavou. Náš sortiment rohoží: vstupní čistící rohože, logo rohože, hliníkové rohože, průmyslové rohože, protiúnavové rohože.
 • Bavlněná ručníková role

  Dávkovač na textilní ručníky

  Řešení šetrné k životnímu prostředí i k pokožce Vašich rukou
  CWS dávkovač textilních ručníků patří jednoznačně ke špičce v sušení rukou. K osušení stačí přednastavená, 35 cm dlouhá část ručníku ze 100% bavlny. Výhodou je, že neprodukujete žádný odpad a nedochází ke zbytečné spotřebě, jako např. u papírových ručníků. Zároveň nedochází k víření bakterií a virů ve vzduchu jako se to děje zase v případě elektrických osoušečů. Náš dvoukomorový systém oddělení čisté a špinavé části ručníkové role zajistí, že použitá část ručníku nemůže přijít do kontaktu s čistou částí. Použitá část je automaticky vtahována do dávkovače a nelze jí již opakovaně použít. CWS dávkovač ručníků v roli nabízíme v mechanickém nebo bezdotykovém provedení. Je sice možné si ho zakoupit, ale my doporučujeme variantu pronájmu, kdy si sjednáte cyklus výměny použitých ručníkových rolí za čisté. Ručníky totiž nelze prát v běžné pračce a je potřeba je strojově namotat zpět do podoby rolí.
 • Sběrný box na čistící utěrky

  Průmyslové čistící utěrky

  Průmyslové použitelné čistící utěrky boco. Rychlé a snadné čištění.
  Opakovaně použitelné čistící utěrky na stroje a zařízení od CWS-boco nabízejí čistotu pro všechny oblasti použití - ideální pro tiskárny, výrobu kovů nebo do autoservisů. Vysoce kvalitní bavlněné utěrky jsou po použití pravidelně vyzvedávány, vyprány a zavezeny zpět. Pro bezpečnou přepravu a skladování znečištěných utěrek Vás vybavíme schváleným kontejnerem.
 • boco pracovní oděvy

  Pracovní oděvy

  Nabízíme údržbu a praní pracovních oděvů v různých odvětvích: gastronomie a potravinářství, zdravotnictví, úklid či těžký průmysl. Zaměstnanci v uniformách reprezentují u zákazníků silný kvalifikovaný tým.
  První dojem je rozhodující. V oblasti pracovních oděvů a textilních systémů už nejsou v současnosti dva názory. Už žádná diskuse pro a proti. Jednotné pracovní oděvy v moderním designu bezpochyby přispívají k vytváření nezaměnitelného obrazu podniku. Současně optimálně zaručují maximální možnou ochranu zdraví produktů přizpůsobeným na požadavky příslušného odvětví.
 • Výstražné reflexní triko

  High visibility

  Buďte vidět ve dne i v noci
  Důraz je kladen na dostatek ochranných prvků a barevná provedení tak, aby byl nositel opravdu viditelný.
Zásobníky a hygienické výrobky pro vybavení veřejných toalet.
CWS čistící rohože
Funkčnost a design, to je dnešní požadavek zákazníka na čistící rohož.
CWS dávkovač ručníků
Řešení šetrné k životnímu prostředí i k pokožce Vašich rukou
CWS-boco čistící utěrky
Profesionální čištění pro stroje a zařízení.
boco pracovní oděvy
Poskytujeme veškeré služby v oblasti pracovních oděvů a ochranných prostředků při práci.
boco reflexní oděvy
Buďte vidět ve dne i v noci.

Vaše výhody

 • Produkty

  V rámci našeho portfolia poskytujeme zákazníkům širokou nabídku produktů v oblasti hygieny, čisticích rohoží a pracovních oděvů. Vysoká kvalita produktů, spolu s nejvyššími standardy služeb jsou hlavní výhodou, proč si vybrat právě z produktů CWS-boco.
 • Kvalita a design

  Skvělý design, vysoká úroveň hygieny a transparentní náklady na provoz. Věříme, že toalety vybavené našimi výrobky, uspokojí nejen Vaše nároky, ale i nároky Vašich zaměstnanců. Pěkné a čisté toalety a umývárny působí i jako vizitka vyšší úrovně Vaší provozovny i na Vaše zákazníky. CWS již řadu let určuje na trhu směr vývoje přístrojů sanitárního vybavení a každým rokem přinášíme zákazníkům nové inovace a zlepšení.

Reference

CWS vybavení umýváren
Vybavení sanitární technikou od CWS přispívá ke zvýšení standardů a vyšší úrovni vybavení prostoru toalet a umýváren, stejně tak i ke splnění vysokých nároků na design a celkový vzhled Vašeho provozu.
boco výstražné reflexní oděvy
Buďte vidět ve dne i v noci
CWS nerezové zásobníky
Nerezový materiál přispívá k dlouhověkosti používaných zásobníků,