Hygiena toalet

Vybavení toalet

Společnost CWS-boco je profesionálem ve svém oboru. Přestože fungujeme na evropském trhu již více než 20 let, snažíme se neustále o zvyšování standardů ve vybavení toalet a úrovně hygieny ve společnosti. Díky skvělému designu, kvalitnímu provedení dávkovačů a transparentním nákladům na provoz uspokojíme i nejnáročnějšího zákazníka. Pěkné a čisté toalety jsou totiž vizitkou celé Vaší společnosti.

Nerezové vybavení nejen na toalety

Premium

CWS Stainless Steel – elegance v nerezové oceli

Vysoce kvalitní a elegantní provedení dávkovačů vyrobených z matné česané nerezové oceli. Všechny dávkovače mají povrchovou úpravu proti otiskům prstů, která přispívá ke snadnější údržbě. Díky své pevné konstrukci jsou dávkovače téměř nezničitelné a jejich zaoblené hrany předcházejí možnému poranění. Všechny dávkovače jsou uzamykatelné a jsou vybaveny průzorem, kterým jednoduše zjistíte stav naplnění.

Produkty řady Premium
CWS barevné dávkovače

Standard

CWS ParadiseLine

Kvalitní provedení plastových dávkovačů ParadiseLine, jejichž hlavní předností je funkčnost a designová variabilita. Můžete si vybrat barvu předního panelu tak, aby dokonale ladil s Vaším interiérem. V základní nabídce naleznete 6 barev a vybírat můžete i z aktuální nabídky designových panelů, navržených výhradně pro CWS. Dávkovače jsou vyrobeny z trvanlivého ABS plastu, zaručující dlouhou životnost. Jsou opatřeny průzorem pro rychlé zjištění stavu naplnění a zámkem jako opatření proti neoprávněnému vniknutí.

Produkty řady ParadiseLine
AND GO. zásobníky na WC

Economy

Dávkovače AND GO

Přestože tato řada dávkovačů splňuje kritéria kvality, je vhodná do provozů, kde jsou kladeny menší nároky na design. Dávkovače v bílém provedení jsou vyrobeny z trvanlivého ABS plastu a jsou opatřeny zámky.

AND GO shop
CWS průmyslové zásobníky

Industry

Tato produktová řada se zaměřuje na produkty, které jsou vhodné do různých průmyslových provozů, kde dochází k vyššímu znečištění rukou a je potřeba je mnohokrát denně důkladně umýt.

Produkty řady Industry