Pronájem

Servisní cyklus boco

Pronajměte si pracovní oděvy s kompletním servisem

 

Zabezpečte své společnosti jednotný vzhled a svým zaměstnancům pravidelně prané, pohodlné a bezpečné pracovní oděvy.

 

 

Náš pronájmový full servis zahrnuje:

 • Pořízení oděvů na naše náklady
 • Následný servis: údržba, čištění a dovoz oděvů - výměna použitých oděvů za čisté v předem daných pravidelných intervalech
 • Možnost našití/vyšití loga, úpravy oděvu na míru
 • Skříňkový servis: možnost vkládání do skříněk dle jmen pracovníků
 • Zákaznický servis

 

Standardní servisní cyklus je jeden týden a zahrnuje:

 1. SBĚR – Naši servisní technici pravidelně sbírají pronajaté oděvy od zákazníků, pro opětovný proces v prádelně.
 2. TŘÍDĚNÍ – Jednotlivé oděvy jsou v prádelně tříděny podle různých pracích programů. To zajistí, že každá položka (oděv) projde správným procesem praní a čištění, který potřebuje.
 3. PRANÍ + SUŠENÍ – V našich prádelnách v rámci Evropy, pereme přibližně 28 milionů ručníkových rolí, 9 milionů rohoží a 87 milionů kusů oděvů za rok. A to způsobem, který je co nejvíce šetrný k životnímu prostředí.
 4. KONTROLA KVALITY – Kvalita našich produktů je pod stálým dohledem ve všech fázích servisního cyklu: Od servisního technika, který sbírá oděvy od zákazníků, přes jednotlivé fáze praní/čištění v našich prádelnách, až po opětovné doručení vypraných oděvů zákazníkovi.
 5. OPRAVY + NAHRAZENÍ – Části oděvů, opotřebované nošením, jsou opravovány přímo v prádelně. Pokud to již není možné, oděv je vyměněn za nový.
 6. DODÁNÍ ZÁKAZNÍKOVI a případné třídění do skříněk – Oděvy, které naši servisní technici vrací zákazníkům, jsou perfektně vyprané, vyčištěné a prošly všemi kontrolami kvality. Den co den. Po celém světe.

Stanovení počtu oděvů do pronájmu

K tomu, abychom zajistili celou logistiku, potřebujeme alespoň tři kusy oděvu na nositele. Když je první kus oděvu používán, druhý je uskladněn ve skřínce nositele a třetí kus oděvu je v prádelně, kde je prán, čištěn a udržován. V případě vícesměnného provozu nebo v případě potřeby častějších výměn, např. denně, je potřeba vložit do oběhu více kusů oděvů tak, abychom zajistili návaznost všech procesů.

stanoveni-poctu-kusu-odevu.png

Celkový počet kusů oblečení, který dostanete, je určen pro týdenní svoz a pokryje Vaší týdenní potřebu oděvů. Například, pokud používáte 1 oděv týdně, dáme Vám k dispozici celkem 3 oděvy:

 • 1 oděv používáte
 • 1 oděv se ošetřuje v prádelně
 • 1 oděv máte v zásobě k zajištění výměny

 

Vyberte si kolekci, která odpovídá oblasti Vašeho podnikání: