Průmyslové řešení

Komplexní řešení péče o strojní zařízení, podlahy a v neposlední řadě i pracovníky

Průmyslové odvětví má velice specifické potřeby. Na jedné straně je potřeba pečovat o mnohdy velice drahé strojní zařízení, na straně druhé jsou zaměstnanci, kteří tyto stroje obsluhují, stojí celý den na nohou a často dochází ke značnému zašpinění rukou. Na to všechno má CWS řešení. Pojďme se podívat na jednotlivé produkty.

Průmyslové utěrky

Průmyslové utěrky

Péče o stroje i ruce pracovníků

CWS-boco průmyslové utěrky o rozměru 38 x 38 cm jsou vyrobeny z kvalitní pevné bavlny. Proto jsou maximálně savé a netrhají se.  Zároveň jsou barevně rozlišené podle oboru, kde se používají. Červená – olej, ideální společník na znečištění mazivem, mastnými kapalinami a oleji. Používá se zejména v automobilovém odvětví. Modrá – kovy, tyto utěrky jsou vhodné pro odstranění jemných kovových špon a hoblin, stejně tak i pro mastné kapaliny a olej. Tkanina vhodná pro profesionální čištění strojů v průmyslu a všude tam, kde vzniká kovový odpad. Zelená – polygraf, utěrka pro znečištění rozpouštědly, tiskařskými barvami či inkoustem. 

Více informací

Druhy průmyslových utěrek
Olej absorbční rohož

Olej absorpční rohože

Pro čisté podlahy na pracovišti

CWS má skvělé řešení pro prevenci silného znečištění na pracovišti: Naše olej absorpční rohože udržují podlahy i stroje čisté a tím je chrání před nebezpečnými tekutinami.

Díky rozměru 59 x 89 cm se dá s rohožemi lehce manipulovat. Vyrobeny jsou z vysoce absorpčního materiálu a bezpečně tak zachytí veliké množství kapaliny, kterou drží uvnitř. Matný povrch proto zůstává poměrně suchý, což pomáhá udržet pracovní prostor v čistotě. Stejně tak napomáhá předcházet nechtěnému uklouznutí.

Více informací

Průmyslové rohože

Vhodné do vjezdů a přechodových prostor

Také vjezdy do skladů a výrobních hal je potřeba udržovat v čistotě. Zejména za mokrého počasí znamenají automobily nebo vozíky vjíždějící do hal velké znečištění podlah. Na těchto místech ale nelze použít běžné čistící rohože, protože by docházelo k jejich rolování nebo dokonce roztržení. CWS průmyslové rohože, založené na gumovém upínacím systému, se mohou při přejezdu shrnout nebo posunout, vždy se pak ale vrátí do původní pozice. Rohože jsou k dispozici ve standardních rozměrech 115x300 cm a 115x400 cm. Nabízíme k nim servisní službu čištění – výměny špinavé za čistou v pravidelných, předem určených intervalech.

Více informací

Rohože do průmyslu
Protiúnavová rohož

Protiúnavové rohože

Pro usnadnění dlouhého stání při práci

Protiúnavová rohož je skvělý prostředek proti bolesti zad a nohou při dlouhodobém stání při práci. Lékařsky testované rohože ze 100% nitrilové gumy snižují únavu, šetří klouby a celkově uvolňují tělo při stání. Zároveň dobře izolují a chrání tak proti chladu od podlahy. Protiúnavové rohože nabízíme k přímému prodeji v několika dostupných velikostech.

Více informací

Hygiena v průmyslu

Důkladné umytí a osušení rukou

Dávkovač na abrazivní mycí gel Jumbo a Dávkovač bavlněných ručníků v roli Heavy Duty je to správné vybavení do průmyslového provozu. Unikátní abrazivní gel obsahuje plastový granulát s rozpouštědlem, který důkladně umyje i silně znečištěné ruce. Má příjemnou, jemně citrusovou vůní a není agresivní vůči pokožce. Obsažený granulát je tak lehký, že jednoduše proteče potrubím a neucpává odpady. Dávkovač Heavy Duty na bavlně ručníkové role je konstruovaný tak, že si jednoduše osušíte ruce až po lokty. Vnitřní dvoukomorový systém pak zaručí hygienické oddělení čisté části od špinavé. Použitá část se automaticky zatáhne dovnitř a nelze se do ní znovu utřít. Dávkovače doporučujeme pronajmout v rámci CWS full servisu, kdy Vám v pravidelných intervalech dovážíme náplně a ručníkové role a v případě potřeby provedeme servis dávkovačů.

Půmyslové zásobníky