Homepage CZ

Naše řešení

 • Personální hygiena

  Nabízíme Vám moderní hygienické řešení k pronájmu. Naše spektrum řešení toalet se pohybuje od systémů na mytí a sušení rukou, až po péči o ruce a pokožku.
  Nejlepší prevencí před nemocemi, viry a bakteriemi je pravidelné mytí rukou po každém použití WC. Naše společnost Vám poskytuje širokou škálu při výběru toho správného prostředku na mytí rukou, ať už jde o mýdlovou pěnu nebo tekuté mýdlo. CWS koncentráty jsou jemné, dermatologicky testované a biologicky rozložitelné podle směrnic EU na kosmetické výrobky. Díky speciálnímu systému mýdlo nezaschne a nevytvářejí se žádné plísně či bakterie, ani tehdy, pokud se nepoužívá delší dobu. K dispozici jsou dávkovače s pákou nebo bezdotykové variace dávkovačů.
 • Pracovní oděvy

  Nabízíme údržbu a praní pracovních oděvů v různých odvětvích: gastronomie a potravinářství, zdravotnictví, úklid či těžký průmysl. Zaměstnanci v uniformách reprezentují u zákazníků silný kvalifikovaný tým.
  První dojem je rozhodující. V oblasti pracovních oděvů a textilních systémů už nejsou v současnosti dva názory. Už žádná diskuse pro a proti. Jednotné pracovní oděvy v moderním designu bezpochyby přispívají k vytváření nezaměnitelného obrazu podniku. Současně optimálně zaručují maximální možnou ochranu zdraví produktů přizpůsobeným na požadavky příslušného odvětví.
 • Čistící rohože

  CWS rohožky zachycují nečistoty, vlhkost a prach, zabraňují uklouznutí, chrání cenné podlahy a navozují představu čistoty. V neposlední řadě snižují rohože CWS náklady na čištění.
  Nečistota a vlhkost budou z podrážek rychle „vykartáčovány“ a zachyceny. Efektivní čistotu zajišťují systémem High-twist-Nylonflore (Nylonová zkroucená a spletená vlákna rohoží ) samočisticí rohože CWS. Mohou zachytit až 4,5 litru nečistot a vlhka v jednom čtverečním metru. To odpovídá přibližně 90 % suchých nečistot a 85 % vlhkosti. Nečistoty a vlhkost se dostávají přímo do vnitřku rohože, kde budou zadrženy na gumovém dnu. Nečistota bude uzavřena, vlhkost se odpaří. Pravidelná výměna a čištění rohoží zajistí jejich optimální funkčnost.
 • Průmyslové čistící utěrky

  Průmyslové použitelné čistící utěrky boco. Rychlé a snadné čištění.
  Opakovaně použitelné čistící utěrky na stroje a zařízení od CWS-boco nabízejí čistotu pro všechny oblasti použití - ideální pro tiskárny, výrobu kovů nebo do autoservisů. Vysoce kvalitní bavlněné utěrky jsou po použití pravidelně vyzvedávány, vyprány a zavezeny zpět. Pro bezpečnou přepravu a skladování znečištěných utěrek Vás vybavíme schváleným kontejnerem.
 • Protiúnavové rohože

  Protiúnavová rohož je lékařsky testovaný speciální výrobek, který reaguje na minimální tělesný pohyb a umožňuje uvolněné stání.
  Protiúnavová rohož ze 100 % nitrilové gumy je přizpůsobena pro všechny oblasti práce, kde musí pracovníci delší dobu stát, jako v hotelovém a gastronomickém provozu, na letištích, čerpacích stanicích, ve výrobě a montážních místech, v bankách a také v maloobchodě.
 • High visibility

  Buďte vidět ve dne i v noci
  Důraz je kladen na dostatek ochranných prvků a barevná provedení tak, aby byl nositel opravdu viditelný.
Zásobníky a hygienické výrobky pro vybavení veřejných toalet.
Poskytujeme veškeré služby v oblasti pracovních oděvů a ochranných prostředků při práci.
CWS rohožky zachycují nečistoty, vlhkost a prach, zabraňují uklouznutí, chrání cenné podlahy a navozují představu čistoty.
Profesionální čištění pro stroje a zařízení.
Protiúnavové rohože-Pohodlná práce.
Buďte vidět ve dne i v noci.

Vaše výhody

 • Produkty

  V rámci našeho portfolia poskytujeme zákazníkům širokou nabídku produktů v oblasti hygieny, čisticích rohoží a pracovních oděvů. Vysoká kvalita produktů, spolu s nejvyššími standardy služeb jsou hlavní výhodou, proč si vybrat právě z produktů CWS-boco.
 • Kvalita a design

  Skvělý design, vysoká úroveň hygieny a transparentní náklady na provoz. Věříme, že toalety vybavené našimi výrobky, uspokojí nejen Vaše nároky, ale i nároky Vašich zaměstnanců. Pěkné a čisté toalety a umývárny působí i jako vizitka vyšší úrovně Vaší provozovny i na Vaše zákazníky. CWS již řadu let určuje na trhu směr vývoje přístrojů sanitárního vybavení a každým rokem přinášíme zákazníkům nové inovace a zlepšení.

Reference

Vybavení sanitární technikou od CWS přispívá ke zvýšení standardů a vyšší úrovni vybavení prostoru toalet a umýváren, stejně tak i ke splnění vysokých nároků na design a celkový vzhled Vašeho provozu.
Buďte vidět ve dne i v noci
Nerezový materiál přispívá k dlouhověkosti používaných zásobníků,