Kariéra - Obchodní zástupce pro region Brno a okolí.

Kariéra u CWS-boco

Pro naši společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro region Brno a okolí.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o svěřené portfolio stávajících zákazníků v regionu
  • Prezentace a prodej firemních produktů a služeb
  • Uzavírání prodejních a pronájmových  smluv
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • Zkušenost z oblasti přímého, osobního prodeje firmám min. 1 rok  (ideálně v segmentu rychloobrátkového zboží)
  • Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Ochotu a nadšení pro práci v terénu
  • Vysoká orientace  na dosahování výsledků z vlastní činnosti
  • Ochotu učit se novým věcem a postupům
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení v přímé závislosti na dosažených výsledcích
  • Propracovaný bonusový systém
  • Možnost karierního růstu v rámci společnosti
  • Produktová školení, školení prodejních dovedností, další vzdělávání
  • Mobilní  telefon, notebook
  • Os. automobil, možnost využití i k soukromým účelům po zkušební době

Místo výkonu práce: Místo výkonu práce: Brno a okolí

Odesláním životopisu uděluji v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise a průvodním e-mailu na dobu 1 roku společnosti CWS-boco Česká republika s.r.o., IČO: 636 73 185, se sídlem Praha 9 - Horní Počernice, Do Čertous 2635/20, PSČ 19300, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 36717 („CWS-boco“), a to za účelem účasti ve výběrovém řízení na danou pracovní pozici a evidence mé osoby jakožto uchazeče o zaměstnání u CWS-boco v personální databázi CWS-boco.